Czemu warto nam zaufać


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów, z rynku Trójmiejskiego (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo) i ogólnopolskiego, stworzyliśmy nowoczesny warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisie aut japońskich, koreańskich, amerykańskich oraz zachodnich w tym terenowych 4×4.
Oferujemy pełny zakres serwisowania aut, od wymiany klocków hamulcowych, diagnostykę mechaniczną i elektroniczną po przeglądy eksploatacyjne i przed zakupowe aut oraz blacharstwo i lakiernictwo.

Dokładamy wszelkich starań aby oferować najlepsze jakościowo części oryginalne, również ich odpowiedniki dobierane przez naszych ekspertów w najniższych cenach rynkowych, aby przedstawić Państwu najlepsze a zarazem najtańsze rozwiązanie. Sprzęt warsztatowy oraz urządzenia jakimi dysponujemy są najnowocześniejsze i w pełni sprawne. Dynamiczny rozwój naszego warsztatu zawdzięczamy wykwalifikowanym pracownikom, a także wysokiej jakości oferowanych produktów oraz usług w rozsądnych cenach.

Jakość, wygoda, gwarancja i atrakcyjne ceny to atuty JAPAN SERVICE Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie usługi znajduje się w naszej ofercie spełniały najwyższe oczekiwana naszych Klientów. Warsztat dysponuje dziewięcioma stanowiskami obsługi aut wraz z niezbędnym wyposażeniem. Do Państwa dyspozycji jest także przytulna poczekalnia z telewizorem gdzie można napić się kawy.


[envira-gallery id="172"]