Serwis aut japońskich, koreańskich oraz samochodów terenowych

O firmie

Jesteśmy warsztatem specjalizującym się naprawą pojazdów marek japońskich, koreańskich oraz zachodnich i 4x4. Cechuje nas solidność dbałość o szczegóły, przekłada się to na usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Warsztat JAPAN SERVICE

Japan Service to serwis samochodowy specjalizujący się w naprawach pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Cechuje nas solidność i dbałość o szczegóły. Przekłada się to na usługi świadczone  na najwyższym poziomie. Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów, z rynku Trójmiejskiego (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo) i ogólnopolskiego, stworzyliśmy nowoczesny warsztat samochodowy specjalizujący się w serwisie aut japońskich, koreańskich, amerykańskich oraz zachodnich w tym terenowych 4×4.

Oferujemy pełny zakres serwisowania aut, od wymiany klocków hamulcowych, diagnostykę mechaniczną i elektroniczną po przeglądy eksploatacyjne i przed zakupowe aut oraz blacharstwo i lakiernictwo.

Dokładamy wszelkich starań aby oferować najlepsze jakościowo części oryginalne, również ich odpowiedniki dobierane przez naszych ekspertów w najniższych cenach rynkowych, aby przedstawić Państwu najlepsze a zarazem najtańsze rozwiązanie. Sprzęt warsztatowy oraz urządzenia jakimi dysponujemy są najnowocześniejsze i w pełni sprawne.
Dynamiczny rozwój naszego warsztatu zawdzięczamy wykwalifikowanym pracownikom, a także wysokiej jakości oferowanych produktów oraz usług w rozsądnych cenach.

Jakość, wygoda, gwarancja i atrakcyjne ceny to atuty JAPAN SERVICE
Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie usługi znajduje się w naszej ofercie spełniały najwyższe oczekiwana naszych Klientów.

Warsztat dysponuje dziewięcioma stanowiskami obsługi aut wraz z niezbędnym wyposażeniem. Do Państwa dyspozycji jest także przytulna poczekalnia z telewizorem gdzie można napić się kawy. W sąsiedztwie znajduje się również również bar.

Mottem naszych działań jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Każdy Klient traktowany jest u nas indywidualnie!

Należymy do niezależnej międzynarodowej sieci serwisów samochodowych Euro Garage.

Nasz nowoczesny warsztat blacharski:

Nasze dyplomy oraz certyfikaty: